אודות

ד"ר רננה לויאני

אני רננה לויאני, ההשכלה שלי כוללת דוקטורט מאוניברסיטת בר אילן, ביקור מחקר באוניברסיטת ברנדייס בארה"ב, תואר שני מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בפרויקט מצוינים.

אני מרצה במכללת עזריאלי להנדסה ובפני קהלים שונים ומגוונים כבר למעלה מ9 שנים. בנוסף להרצאות שלי, יש לי קורסים מקוונים בנושאים של אתגר החשיבה, מוטיבציה, זיכרון ועוד, שהועברו עד כה לאלפי אנשים ברחבי הארץ.

הניסיון הרב שלי בהרצאות בפני קהלים מגוונים לימד אותי כיצד למצוא את המידע החשוב ביותר ולהעביר אותו הלאה בדרך מעניינת, רלוונטית ומניעה לפעולה.

ההרצאות שלי מבוססות תמיד על המחקרים החדשניים ביותר ועל הידע המתקדם ביותר שעומד לרשותנו. בין ההרצאות שלי יש הרצאות העשרה והרצאות השראה, אך בד בבד ההרצאות מביאות תמיד ערך מוסף לקהל.

ד"ר רננה לויאני

מה הייחודיות של ההרצאות שלי?

ידע

שנים של קריאת מאות ספרים בתחומים של למידה, מוטיבציה, פסיכולוגיה, ביוגרפיות ועוד, הובילו אותי לגבש הרצאות עם החומרים הייחודיים ביותר, העדכניים ביותר והמדויקים ביותר. יעידו על כך ממליצים שונים ששמעו את הרצאותיי.

ניסיון

במהלך השנים העברתי הרצאות למגוון רחב של קהלים ובמסגרות שונות בכל רחבי הארץ. הניסיון הרב שלי גרם לדיוק מרבי בבחירת התכנים והנקודות להן אני מתייחסת בהרצאותיי- כי הקהל תמיד יודע מה הכי מתאים לו.

אינטראקטיביות

בכל ההרצאות שלי, ללא כל יוצא מן הכלל, הקהל שותף מלא. אני מאמינה שכאשר אנשים שותפים בהרצאות הם מעורבים בצורה מקסימלית בהטמעת התוכן שהם שומעים וכפועל יוצא מכך- ההשפעה של התכנים משמעותית יותר.

רוצים להיות בקשר ולשמוע עוד על ההרצאות?

תוכלו ליצור קשר בפלאפון או בוואטסאפ למענה מידי:

054-5871746 HTML tutorial
ניתן גם לשלוח אימייל : RenanaLeviani@gmail.com